Kopā būt. Ko jaunu gūt. Atpūsties un Izsmieties!

b5a31f15 aac2 4641 a7a5 4d4b9f738666Lai mēs augtu un attīstītos pilnvērtīgi, ir jāprot ne tikai mācīties un strādāt, bet arī- labi atpūsties!

Tieši šo devīzi labi zina un cenšas piekopt otrās klases skolēni. 24.maijā 2.klasīte ar audzinātāju un dažiem vecākiem/vecvecākiem devās ekskursijā uz Rundāles pils parka dārzu un Tērvetes dabas takām. Rundālē vērojām un priecājāmies par pils sakopto un brīnišķīgo apkārtni. Pateicoties Elzas Ziedas vecvecāku iniciatīvai un atbalstam, pils dārzu izceļojām speciālā vilcieniņā un klausījāmies audioierakstā gida izzinošo stāstījumu par pili un pils parku. Tas bija tik jauki! Mīļš paldies par šo iespēju!

Tālāk mūsu ceļojums turpinājās uz Tērvetes dabas parku, kur sveicām mūsu jubilārītes- Elzu un Kristīni un tad –atkal ar vilcieniņu- ceļojām uz Meža skolu! Kopā ar skolotāju Ieviņu veselu stundu dabā vērojām dažādus augus, dzīvnieku pēdas. Skatījāmies un mācījāmies par Latvijas savvaļas dzīvniekiem un augiem. Noslēguma eksāmenā ne tikai bērni dabūja maksimālo punktu skaitu (skolotājai neko nesakot priekšā!), bet arī dzirdējām ĪPAŠUS vārdus par sevi: Mēs esam Balzāms Dvēselei!

Līdz pašam vakaram baudījām Tērvetes dabas parka skaistumu. Tikai pašā vakarā, noguruši, bet pārlaimīgi devāmies mājās. 

Jā, paši to nemaz nenojaušot un nesajūtot, mēs augam lieli, atbildīgi un ļoti labi cilvēki. Man prieks par Jums un LIELS PALDIES atsaucīgajiem vecākiem, vecvecākiem par palīdzību! Bez jums šī brīnišķīgā ekskursija nebūtu notikusi!

2.klases audzinātāja Mārīte

Pin It