Ceļojums laikā

UWHB0145Vēl nesākoties jaunajam 2021./2022. mācību gadam, 20.augustā kopā sanāca 3.grupas jaunieši-Mārcis, Aleksa, Laine, Sindija, Atis, Andrejs, lai varētu atsākt plānot savu pasākumu „Ceļojums laikā”. Interesanti bija visiem sanākt kopā un dalīties ar iespaidiem par vasarā piedzīvoto. Jauniešiem bija milzīgs atkalredzēšanās prieks un iedvesma turpināt iesākto pie iepriekšējos gados iesāktā pasākuma. Nodarbības sākumā cītīgi darbojāmies pie tā, lai izveidotu afišu par gaidāmo pasākumu.

 Jaunieši savstarpēji sadalīja pienākumus un vienojās , ko katrs darīs katrā kontrolpunktā. Izdomāja kontrolpunktu nosaukumus.

Saplānoja grafiku, kuras lietas ir steidzami izdarīt ātrāk, kuras lietas var atlikt līdz vēlākam.

Lielākais pārbaudījums jauniešiem bija komunicēt ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem un organizēt pasākumam nepieciešamās lietas. Ceru uz tikpat lielu atsaucību arī nākošajās nodarbībās!!! Veiksmi un izturību jauniešiem!!!

          3. grupas mentore Inga Bašena

Pin It