Nestāvi malā

ABWJ050517.septembrī, skolā projekta „Nestāvi malā” ietvaros, notika 3.grupas piektā tikšanās reize. Šajā tikšanās reizē skolēni ar lielu darba sparu sāka realizēt savu ieceri par „Labo darbu trepēm”. Jaunieši rakstīja vārdus, kuri ikdienā skolas bērniem ir piemirsušies. Vārdi saistīti ar tikumiskām vērtībām, ar ikdienišķām frāzēm, kuras pielieto ikdienā.

 

Šajā nodarbībā veidojām tāmi, lai saprastu, vai iekļaujamies budžetā. Skolēni apzināja savus kandidātus pasākuma vadītāja lomai, konsultējās ar skolas pavārīti par ēdināšanas izmaksām, kā arī meklēja informāciju dažādu veikalu mājaslapās, lai noskaidrotu, cik izmaksā dažādas lietas, kas nepieciešamas pasākumam. Rezultātā ieguvām pozitīvas izmaksas un piešķirtajā budžetā iekļaujamies.

Jaunieši pirmo reizi saskārās ar tāmes veidošanu un atzina, ka tas nemaz nav viegli plānot un rēķināt izmaksas. Manuprāt, šī bija vērtīga pieredze, kur iegūtās zināšanas varēs pielietot nākotnē.

3.grupas mentore Inga Kozlovska

Pin It