TOP GRĀMATA „SKOLA KĀDREIZ UN TAGAD”

Š.IMG 20200916 173250g.16. septembrī notika monitoringa „No idejas līdz pasākumam” 4. darba grupas tikšanās. Labās idejas autori, grupas dalībnieki Lana Maļejeva, Aleksa Bašena, Veronika Prokofjeva, Kārlis Ruda, Edgars Ivaņenkovs un Nikola Gorbatovska izklāstīja savas ieceres par grāmatas „Birzgales pamatskola kādreiz un tagad” veidošanas procesā radušām jaunām idejām, kuras apvienojot vienā veselumā, gala rezultātā taps grāmata par Birzgales pamatskolu. Grupas dalībnieki sadalījās darba komandās, precizējot uzdevumus, kas jāveic līdz nākošai tikšanās reizei pēc mēneša un jāiesūta rediģēšanai mentoram Mārītei Petrovskai un redaktorei Madarai Putānei. Darba priekšā daudz, tāpēc būs jāstrādā cītīgi!

Attēlā: Lai pieņemtu gala lēmumu, diskusijas turpinās!

Pin It