5. klases projekta darbs "Mana ģimene - mana bagātība"

CBHK29095.klases skolēni rakstīja projekta darbu "Mana ģimene - mana bagātība". Attālinātās mācīšanās laikā, kad ģimenes locekļi ir mājās gandrīz visu laiku, šis temats šķita piemērots. Bērniem bija lieliska iespēja parunāties ar vecākiem, uzzināt ko vairāk par mammu, tēti, brāļiem, māsām, kā arī par savas ģimenes vecāko paaudzi. Jauka sadarbība izvērtās, pētot fotoalbumus, atlasot bildes projekta darbam un veidojot dzimtas koku. Bērni secināja, ka ģimene patiešām ir bagātība un ka, kopīgi strādājot pie projekta darba rakstīšanas, viņi ar vecākiem satuvinājās! 

Mārcis savā projekta darbā ierakstījis Mātes Terēzes vārdus: "Mīlestība sākas ar rūpēm par tuvākajiem, tiem, kas mājās."XOHC3952

"Ģimenē mani mīl, samīļo un ciena. Mani atbalsta, tic maniem spēkiem!" (Ieva)

"Man ģimene ir ļoti svarīga, tāpēc ka mēs esam kā draugi, kas viens otram palīdz. Es ļoti mīlu savu ģimeni!" (Markuss)

"Ģimene ir mana bagātība! Esmu lolota, paēdusi, apčubināta un laimīga!" (Nikola) 

"Jaukākie brīži ir tad, kad visi esam kopā. Mana ģimene ir liela, un es ar to ļoti lepojos. Ģimenē jūtos pasargāta." (Līga)

"Ģimenē iemācās sirsnību, izpalīdzību, sapratni, cieņu pret vecākiem, vecvecākiem, attieksmi pret darbu un pienākumiem." (Kārlis)

"Es nekad nebūšu viena, jo man ir ģimene. Ar viņiem varu skumt un priecāties, un mani vienmēr sapratīs. Man patīk tā sajūta, ka mani gaida mājās." (Madara)

"Ģimene ir bagātība, jo var saņemt atbalstu grūtībās, kopā var priecāties." (Rolands)

"Īpaša mūsu ģimenes tradīcija ir Jāņu svinēšana, jo man ir brālis Jānis. Kad piedalos koncertā parkā, visi nāk mani atbalstīt." (Kristiāna)

"Es palīdzēju mammai darbā, omei - saskaldīt malku, ar tēti uztaisījām putnu būrīti." (Agris)

Vēlam ikvienam savā ģimenē justies laimīgam! Novērtēsim to, kas mums pieder, un mums pieder neizsakāmi daudz - skaista un mierīga zeme, jumts virs galvas, dienišķā maize un mūsu mīļie cilvēki!

 

Pin It