18.07.2024.

Esam pieraduši, ka izlaidums ir jūnijā. Tomēr pēdējo gadu izmaiņas izglītības sistēmā diktē savus noteikumus, un pamatskolas beidzēji uzzina eksāmenu rezultātus tikai jūlija sākumā.

Gaisā virmojot liepziedu smaržai, 5. jūlijā kā bitītes lielajā pasaulē aizlaidās astoņi Birzgales pamatskolas absolventi – četras meitenes un četri puiši: Līga, Ieva, Madara Marija, Renāte, Rolands, Markuss, Kārlis un Andris. Izlaidums ir svētki ne tikai jauniešiem, bet arī viņu vecākiem, pedagogiem un skolas darbiniekiem. Tas ir priekpilns brīdis, kad sirdi pārņem lepnums un gandarījums, un nobirst arī kāda klusa, skumja atmiņu un aizkustinājuma asariņa.

Klases audzinātāja Vita, katram absolventam izejot caur simboliskiem bērnības vārtiem, lasīja vārdus, ko viņi teikuši viens par otru, kā arī pašu domas. Sacītais bija pilns pozitīvisma un humora, lika aizdomāties, atcerēties, brīnīties, pasmaidīt.

Laiks rit, mūsu bērni izaug un aiziet tālāk. Vēlam viņiem būt drosmīgiem un uzdrīkstēties! Vēlam izdošanos un vēlmju piepildījumu!